Український Комітет Управління програмою “Розвиток управління навколишнім середовищем в Україні (район басейну Дніпра)”, Міністерство екології та природних ресурсів України, Центр Досліджень Міжнародного Розвитку та Міжнародний фонд Дніпра проводять 23-25 жовтня 2000 року у м. Києві у санаторному комплексі Пуща Озерна Міжнародну конференцію “Стан екологічного менеджменту басейну Дніпра”.

Метою проведення конференції, в якій планується участь політичних діячів, керівників державних організацій, підприємств та установ, науковців, представників громадських організацій, міжнародних агенцій, засобів масової інформації України, Канади, Росії, Білорусі та інших країн є підведення підсумків багаторічного українсько - канадського співробітництва в рамках Програми “Розвиток управління навколишнім середовищем в Україні (район басейну Дніпра)”, обговорення і розповсюдження наукових та прикладних результатів Програми, сприяння подальшим зусиллям, направленим на розвиток управління навколишнім середовищем басейну Дніпра. Також це слушна нагода визначити плани майбутньої міжнародної співпраці щодо вирішення екологічних проблем Дніпра за участю України, Росії та Білорусі, а також обговорити проект Глобального Екологічного Фонду по Дніпру.

Робота конференції буде проходити у пленарному та секційному режимах.

На пленарних засіданнях буде проведено огляд основних проблем екологічного стану басейну Дніпра за результатами проведених досліджень та огляд діяльності за напрямками Програми, розглядатимуться питання міжнародного співробітництва у вирішенні проблем поліпшення екологічного стану басейну р. Дніпро, прийнято підсумковий документ Міжнародної конференції про теперішній та майбутній стан басейну Дніпра, результати українсько - канадського співробітництва та напрями міжнародної співпраці щодо його екологічного оздоровлення.

Планується робота в наступних секціях та робочих групах:

  1. Поверхневі та підземні води
  2. Транскордонне забруднення та інформаційні технології
  3. Екологічні аудити та чисті технології, питання екологічного підприємництва
  4. Менеджмент та утилізація відходів
  5. Роль громадськості та недержавних організацій в реалізації Програми. Роль жінок
  6. Роль національних комітетів управління.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

З питань участі у конференції прохання звертатись до Оргкомітету за адресою:

Українське Представництво ЦДМР:

01024, м. Київ, вул. Банкова 2а

Тел.: (044) 293-0171, 293-7451, 293-6043, 293-4485. Факс: (044) 293-6163.

Е-mail: julia@idrc.kiev.ua

Контактна особа – адміністративний координатор Гудиренко Юлія.

Оргкомітет